KONST / Litografier / Färglitografi 14377077
nr 1437 7077
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Ramsmora-Möja. Signerad ej Numrerad. Färglitografi, bildmått: 34x20, yttermått inklusive ram: 45x28 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:29:24
11/12 10:01:13
350 kr
11/12 11:57:47
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson